REKLAMATZMO - Bella - Baner Główny (28.05- 11.06.2020)
Na zdj. jeden ze sklepów sieci Thelikatesy Farma Smaków

Na zdj. jeden ze sklepów sieci Thelikatesy Farma Smaków (fot. Thelikatesy Farma Smaków, za: Facebook)

Upadłość Bomi, upadłość Almy, próby repozycjonowania Piotra i Pawła w kierunku supermarketowym  - ostatnie lata nie były najlepsze dla sieci delikatesowych. Jednak nowy gracz na rynku - Thelikatesy Farma Smaków - zamierza udowodnić, że wciąż istnieje w Polsce miejsce dla takiego formatu sklepów.

REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)

Thelikatesy Farma Smaków lada moment uruchomią w Gdyni (Nowe Orłowo) swój trzeci sklep. Placówki sieci działają już w Straszynie i Gdańsku. Oprócz biznesu detalicznego, właściciele sieci rozwijają biznes w obszarze cateringu i gastronomii. Sprzedawane w sklepach produkty częściowo pochodzą z własnej produkcji.

Twórcy Farmy Smaków podkreślają, że odwiedzili placówki delikatesowe w kilku europejskich miastach, co pozwoliło na "sprawdzenie modelu funkcjonowania, który jest w tej chwili najpopularniejszy", a następnie na dostosowanie go do potrzeb polskiego rynku.

- Zależy nam na tym, by oferta naszego sklepu była zróżnicowana i zdrowa i była swoistym protestem przeciwko zalewającej nas masy produktów pompowanych chemią i szybko hodowanego mięsa faszerowanego antybiotykami - tłumaczą przedstawiciele firmy.

Najnowszy sklep Thelikatesów w Nowym Orłowie oferować będzie m.in. warzywa, owoce, nabiał i mięso, ale także produkty garmażeryjne i przygotowywane na miejscu dania, oraz wyroby cukiernicze sprowadzane z prestiżowej, trójmiejskiej cukierni mieszczącej się w restauracji Majolika Villa Uphagena. Delikatesy mają oferować asortyment najwyższej jakości, obejmujący produkty wytwarzane w sposób ekologiczny, według najbardziej rygorystycznych standardów.

– Starannie przygotowujemy się do tego przedsięwzięcia, selekcjonując wybrane produkty. Stawiamy głównie na małe firmy i małych regionalnych producentów, dostawców dla których tworzenie jedzenia, produktów jest pasją, a nie tylko biznesem – dodaje Joanna Glinka, menedżer Farmy Smaków. – Postaramy się zadbać o zdrowie naszych klientów już od śniadania, na które przygotujemy np. soki, sałatki, pasty i kanapki z warzywnymi dodatkami - dodaje.

Farma Smaków będzie oferowała różne posiłki, a także dodatkowo wyroby garmażeryjne. Właśnie oferta garmażeryjna ma być szczególnie rozbudowana i różnorodna. Codziennie w ofercie Thelikatesów będą pojawiać się nowe dania i produkty.

- Firma, oprócz swej podstawowej działalności, handlu i produkcji własnych wyrobów garmażeryjnych, skupia się na promowaniu zdrowej żywności w myśl zasady naszych dziadków: "jedz dobrze, a mniej wydasz na lekarzy" - tłumaczą pomysłodawcy Thelikatesów Farma Smaków.

Twórcy delikatesów zapewniają, że listę dostępnych w sklepie produktów będą uzupełniać na bieżąco własnymi wyrobami i produktami tworzonymi na miejscu, w profesjonalnej kuchni, przez własnych kucharzy oraz najlepszych regionalnych producentów poszczególnych produktów.

Na zdj. miejsce w Nowym Orłowie, w którym powstaje nowy sklep Thelikatesy Farma Smaków (fot. Locuss Group/TFS).

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 12

 • 9
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony