REKLAMAMLEKOVITA - Batoniki - Banner Główny (13.07.-22.07)
stoisko mięsne w Polomarkecie

stoisko mięsne w Polomarkecie (fot. mat. prasowe)

Uważasz, że stoisko mięsne w Twoim sklepie nie ma sobie równych w okolicy? Chcesz zaprezentować je szerszej publiczności? Nie czekaj, zgłoś się do konkursu na najlepsze stoisko mięsno-wędliniarskie 2020.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

To już szósta edycja tego wydarzenia. Na zgłoszenia czekamy do 31 grudnia 2019 roku. W konkursie mogą wziąć udział wszystkie rodzaje sklepów spożywczych.

Aby to zrobić należy pobrać i wypełnić interaktywny formularz zgłoszeniowy dostępny na końcu tej informacji lub na stronie internetowej www.kongresmiesny.pl, w zakładce Konkurs'20 (tutaj), a następnie wysłać go na wskazany na formularzu adres mailowy lub tradycyjną pocztą na adres Wydawnictwa Gospodarczego, również podany w formularzu.

Do kwestionariusza należy dołączyć przynajmniej 10 dobrej jakości zdjęć, obrazujących całe stoisko mięsno-wędliniarskie, obsługujący je personel i otoczenie. Na tej podstawie oceniana będzie ekspozycja mięsa białego, czerwonego, wędlin i ewentualnie wyrobów garmażeryjnych. Ocenie będą podlegać także dodatkowe elementy ekspozycji, takie jak np. kosze, shelfblockery i ekspozytory. Po wstępnej selekcji nasi dziennikarze odwiedzą wybrane placówki i przeprowadzą osobistą ocenę stoiska.

Ostateczną decyzję o przyznaniu nagród w poszczególnych kategoriach podejmie Jury składające się z kilkudziesięciu ekspertów z branży mięsnej: kluczowych menadżerów najważniejszych firm mięsnych, ekspertów oraz przedstawicieli organizacji branżowych, a więc ludzi, którzy na co dzień działają na rynku mięsa. Wybiorą oni zwycięzców w trzech kategoriach:
1. Sklepy spożywcze, w których długość chłodzonej lady mięsnej nie przekracza 10 mb.
2. Sklepy spożywcze, w których długość chłodzonej lady mięsnej przekracza 10 mb.
3. Specjalistyczne sklepy mięsne.

Ogłoszenie wyników Konkursu i wręczenie statuetek „Najlepsze stoisko mięsno-wędliniarskie 2020” nastąpi podczas Kongresu Mięsnego 2020, który odbędzie się 27 lutego 2020 roku w hotelu Sofitel Warsaw Victoria Warszawie.

Poleć innym

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony