REKLAMAMARKET ROKU 2019 - Baner Główny (styczeń 2019)

Tomasz Kaczyński, partner w kancelarii Domański Zakrzewski Palinka potwierdził swój udział w 11. Kongresie Rynku FMCG 2018, który odbędzie się 10 maja br. w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie.

REKLAMAKongres Mięsny 2019 - belka w artykułach (styczeń 2019)
Tomasz Kaczyński, partner w kancelarii Domański Zakrzewski Palinka

Tomasz Kaczyński, partner w kancelarii Domański Zakrzewski Palinka (fot. archiwum)

Tomasz Kaczyński doradza ponad czterdziestu przedsiębiorcom funkcjonującym na rynku farmaceutycznym oraz kosmetycznym, w tym producentom i dystrybutorom. Specjalizuje się m.in. w prawie żywnościowym, w szczególności w zakresie regulacji dotyczących FSMP i suplementów diety. Doświadczenie Tomasza Kaczyńskiego obejmuje również doradztwo w zakresie regulacji rynku paszowego oraz żywności genetycznie modyfikowanej, a także udział w postępowaniach kontrolnych na rynku rolno-spożywczym.

Przedstawiciel DZP weźmie udział w debacie "Nowe rozdanie w handlu. Zmiany w prawie wymuszają transformację branży". W trakcie tej dyskusji rozmawiać będziemy m.in. o tym, kto zyskał, a kto stracił na zakazie handlu w niedziele. Zastanowimy się, czy nowe prawo zmieni strukturę i funkcjonowanie sektora handlowego w Polsce. Dyskutować będziemy także o innych zmianach legislacyjnych (i ich skutkach), takich jak ustawa o przewadze kontraktowej, podatek od sprzedaży detalicznej, czy tzw. podatek od centrów handlowych.

Oprócz Tomasza Kaczyńskiego, rozmawiać na powyższe tematy będą także: Robert Krzak, wiceprezes Piotra i Pawła; Krzysztof Tokarz, prezes GK Specjał; Jacek Palec, prezes bdsklep.pl oraz Krzysztof Zwierzycki, Head of Retail Chain Department Lotos Paliwa.

KLIKNIJ - SPRAWDŹ AGENDĘ, LISTĘ PRELEGENTÓW I ZAREJESTRUJ SIĘ DO UDZIAŁU W 11. KONGRESIE RYNKU FMCG 2018

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony