REKLAMAMODERN-EXPO - Baner Główny (styczeń-luty 2020)

Tomasza Waligórski, objął funkcję prezesa zarządu spółki TXM w restrukturyzacji, do której należy sieć sklepów odzieżowych Textilmarket.

REKLAMA
Tomasza Waligórski, prezesem spółki TXM SA

Tomasza Waligórski, prezesem spółki TXM SA (materiały prasowe)

21 sierpnia 2019 roku Rada Nadzorcza TXM S.A. w restrukturyzacji powołała do zarządu spółki Tomasza Waligórskiego powierzając mu pełnienie funkcji prezesa zarządu spółki począwszy od dnia 21 sierpnia 2019 r.

Tomasz Waligórski ma kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie handlu i sprzedaży detalicznej, które zdobywał w ramach piastowania kluczowych stanowisk kierowniczych m.in. w Jeronimo Martins Polska, Polomarket, czy Grupa Eurocash.

W latach 2018 - 2019 pracował w firmie Grupo Zahara SGPS z Angoli jako członek zarządu, wiceprezes ds. operacyjnych był odpowiedzialny za logistykę, łańcuch dostaw, sieć sklepów, dział zakupów i importu.

W latach 2016-2018 w Eurocash S.A. pełnił funkcję dyrektora ds. sieci detalicznej, a następnie jako dyrektor ds. zakupów centralnych odpowiadał za zawieranie umów z największymi dostawcami na rynku hurtowym. W latach 2013-2015 był prezesem zarządu Polomarket.

Tomasz Waligórski uzyskał tytuł Executive MBA na Universidade Católica Portugesa oraz ukończył Advanced Management Program (Insead, Fontainebleau), studiował na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 6

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (4)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~MajKa 4 5 miesięcy temuocena: 0% 

  Bardzo dobry menager, może być dużą szansą dla spółki.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jpf45 3 5 miesięcy temu

  Bardzo dobry ruch. Oby zdążył

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~mxc 2 5 miesięcy temu

  dla TXM i Redana szansy już nie ma. Ryba jest zepsuta od głowy, dwa ten biznes już nie zatrybi ( za duża i za mocna konkurencja która przystąpiła do ofensywy Kik, Pepco, Action ), plus w większości słabe lokalizacje w dziwnych obiektach. Kropka

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~sceptyk 1 5 miesięcy temu

  W końcu jest jakaś szansa przed TXM

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony