REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)
Centrum handlowe Nowe Bielawy w Toruniu

Centrum handlowe Nowe Bielawy w Toruniu (fot. materiały prasowe, Newbridge/Nowe Bielawy)

Działające od 17 lat w Toruniu Centrum Handlowe Bielawy zmienia nazwę. Od teraz będzie nazywać się Nowe Bielawy. Rebranding to etap wieńczący modernizację całego obiektu, połączoną ze zmianą tenant-miksu.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Jak przekonują przedstawiciele obiektu, ma ona podkreślić kolejny rozdział w historii centrum, a także zwrócić uwagę na znaczące zmiany, jakie zaszły w obiekcie w ostatnich miesiącach.

W parze z nową nazwą zaprezentowano także nowe logo. To od teraz składa się z sygnetu, czyli elementu graficznego, którym jest okrąg z wpisaną literą „N”, nawiązującą do słowa „nowe”. Obok grafiki pojawia się obecna nazwa.

Dla klientów przygotowano nowy portal internetowy, który ma ułatwić dostęp do mapy obiektu, także w wersji mobilnej, listy sklepów i kontaktów do nich czy zapowiedzi wydarzeń. Serwis umożliwia również zamówienie online karty podarunkowej oraz sprawdzenie aktualnych promocji w sklepach.

- Nazwą, logotypem i stroną www chcemy podkreślić znaczące i realne zmiany, jakie w ostatnim czasie zaszły w naszym centrum handlowym. Te objęły zarówno modernizację wnętrz i elewacji, realizację nowej strategii marketingowej, jak również ofertę, w której pojawiło się wiele nowych marek. Nie jest to więc tylko zmiana czysto wizerunkowa, ale kolejny etap w rozwoju obiektu - komentuje Elwira Pyrkowska, asset manager w Newbridge Poland.

W ostatnich miesiącach toruńskie centrum handlowe zmodernizowało swoją strefę gastronomiczną. Inwestor wymienił też na terenie całego obiektu posadzkę, rozjaśniając tym samym aleje handlowe. Dopełnieniem inwestycji stały się strefy wypoczynkowe, dające możliwość m.in. podładowania urządzeń mobilnych. Miejsca te niedawno wzbogacono też o biblioteczki bookcrossingowe, współtworzone przez klientów.

Oprócz tego zmodernizowano oświetlenie, wprowadzając energooszczędne LED-y minimalizujące zużycie energii. Na ukończeniu są już prace związane z elewacją, która zostanie całkowicie zmodernizowana. Wejścia do centrum zostaną wyraźnie zaznaczone, a całości dopełni nowe logo.

Dzięki odświeżeniu oferty centrum handlowego, klienci obiektu znajdą w nim takie marki jak Carry, Big Star, Triumph,  Ryłko czy CCC. Centrum handlowe już wcześniej oferowało sporo w obszarze wyposażenia wnętrz (Jysk, Home&You, a także sąsiadujący Leroy Merlin).

Centrum Nowe Bielawy zlokalizowane jest we wschodniej części Torunia . Otwarty w 2002 roku obiekt ma powierzchnię ponad 24 tys. mkw. GLA i liczy sobie 69 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Wśród kluczowych najemców znaleźć można m.in. Carrefour, Jysk, RTV Euro AGD, Douglas, Carry, Rossmann, Pepco i CCC. Na klientów czeka 1250 miejsc parkingowych. Centrum handlowe należy do portfolio Newbridge. Firma przejęła obiekt w styczniu 2018 roku. Zarządcą jest Apsys Polska.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony