REKLAMAHELIO - Baner Główny - Natura (18-24.03.2019)

Opublikowane przez portal epoznan.pl krótkie nagranie pokazujące, w jaki sposób dostarczane są towary do Biedronki ulokowanej na dworcu Poznań Główny, szybko rozprzestrzenia się po internecie. Dotychczas wyświetlone został ok. 40 tys. razy na samym tylko fanpage'u portalu. Na filmiku widać, jak pracownik sklepu wykłada dostarczone towary na ruchome schody znajdujące się na dworcu.

REKLAMATargi w Krakowie - Belka w artykułach (marzec)
Powyżej: kadr z filmu opublikowanego przez epoznan.pl

Powyżej: kadr z filmu opublikowanego przez epoznan.pl

W opisie filmu zawarto informację, że nagrana sytuacja miała miejsce "parę minut po północy, po pierwszej niedzieli bez handlu". Odbiorca łatwo może powiązać ten fakt z doniesieniami mediów o tym, że pracownicy niektórych Biedronek w poniedziałki po wolnych niedzielach będą rozpoczynać pracę już o godz. 0.15.

Jednak należy podkreślić, że Biedronka ulokowana na dworcu Poznań Główny w minioną niedzielę (11 marca) nie była zamknięta. Sklep ten był jednym z pięciu (na ponad 2,8 tys. placówek sieci), które Biedronka zdecydowała się otworzyć pomimo ograniczeń w handlu. Właściciel sieci, Jeronimo Martins, po niedawnych deklaracjach przedstawicielki Głównego Inspektoratu Pracy uznał, że wskazane sklepy mogą być otwarte, gdyż pełnią funkcje związane z bezpośrednią obsługą podróżnych (to jeden z wyjątków zapisanych w ustawie).

Poprosiliśmy Biedronkę o komentarz w sprawie sytuacji uwiecznionej na filmie opublikowanym przez portal epoznan.pl. Gdy go otrzymamy, zaktualizujemy tekst.

Aktualizacja, 13.20:

- Priorytetem sieci Biedronka jest komfort klientów oraz zapewnienie pełnej dostępności towarów. W tym celu standardowe dostawy do tej placówki realizowane są windą i wózkiem elektrycznym. Opisana sytuacja stanowiła wyjątek, ponieważ wynikała z chwilowej awarii windy towarowej, która obecnie jest już w pełni sprawna - tłumaczy w odpowiedzi na nasze pytania biuro prasowe Jeronimo Martins Polska.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (2)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Dobromir 2 ponad rok temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Klient 1 ponad rok temuocena: 100% 

  Jezu, ale się czepiacie. Skoro zepsuła się winda, to jak mieli ten towar umieścić w Sklepie? Dźwigać na plecach? Dopiero byście się czepiali. Każdy chce mieć ciepłe bułeczki i smaczny serek, a z drugiej strony tylko szydzić i szydzić. Polactwo typowe.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony