REKLAMAATLANTA POLAND (BAKAL SOFT) - Baner Główny - 31.01 - 29.02.2020

(materiały prasowe)

Które z globalnych trendów mają szansę odnaleźć się na polskim rynku oraz jaki format w handlu detalicznym najlepiej odpowiada dzisiejszym potrzebom polskiego konsumenta? Na te pytania już w przyszłym tygodniu odpowie podczas Kongresu FMCG 2019 Marek Zdziech, partner zarządzający warszawskim biurem OC&C Strategy Consultants.

REKLAMA

W trakcie pierwszego dnia Kongresu Marek Zdziech wystąpi z prelekcją „Transformacja formatów handlowych - które z globalnych trendów najbardziej zmienią polski rynek detaliczny?”.

Nie ma jednej recepty na sukces w handlu detalicznym, ale…wyraźnie rysują się na świecie cztery modele w retailu, których reprezentanci odnotowują znacząco lepsze wyniki niż pozostali. Konkluzja autorstwa OC&C Strategy Consultants powstała w wyniku przeanalizowania wyników ponad 800 retailerów na świecie i przeprowadzenia wywiadów z kilkudziesięcioma globalnymi prezesami. Temat ten był szeroko dyskutowany podczas World Retail Congress, który odbył się w Amsterdamie w połowie maja.

12 Kongres FMCG 2019 odbędzie się w dniach 28-29 maja w hotelu Double Tree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw (ul. Skalnicowa 21 w Warszawie).

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMABCC - Half Page
do góry strony