REKLAMAKORAL - SORBET - Baner Główny (kwiecień 2020)

(Arren Mills, Unsplas)

Strona 2 z 2
REKLAMA

International Key Account Manager to z pewnością rola, której dotyczyć będzie wiele projektów rekrutacyjnych w nadchodzących miesiącach. Dla pracodawców coraz większe znaczenie będą miały również rekrutacje kandydatów znających języki obce. Kompetencje językowe są bowiem szczególnie potrzebne, kiedy dział sprzedaży krajowej łączy się z działem eksportu, a to z pewnością kierunek, w którym podąża wiele firm. W nadchodzących miesiącach nie zabraknie atrakcyjnych ofert dla doświadczonych menedżerów, handlowców oraz Product, PR i Brand Managerów.

Sektor FMCG to również branża, gdzie digitalizacja i wykorzystanie technologii oraz personalizacji ma ogromne znaczenie. Coraz więcej firm szuka więc ekspertów w wąskim obszarze digital oraz kandydatów posiadających kompetencje z dwóch specjalizacji.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony