REKLAMAATLANTA POLAND (BAKAL - Konkurs) - Baner Główny (czerwiec 2018)

(fot. materiał partnera)

Regularna aktualizacja systemu ERP odgrywa kluczową rolę w strategicznym zarządzaniu firmą. Odkładanie tego zadania w czasie to ryzyko obniżenia wydajności procesów, a stąd już prosta droga do strat finansowych. Dlaczego i w jakim obszarze warto zdecydować się na upgrade systemu?

REKLAMAROS-SWEET (MORESO - ORZESZKI) - Baner Główny (24-30.06.2019

Współczesny biznes zmierza w kierunku mobilności i zgodności z globalnym trendem SoLoMo (Social, Local, Mobile). Coraz więcej firm decyduje się rozszerzyć system ERP o aplikacje mobilne, działające na smartfonach i tabletach, co daje natychmiastowy dostęp do baz danych. Przykładowo, aplikacja Comarch Mobile Sprzedaż ułatwia pracę handlowcom pracującym w terenie, którzy mogą rejestrować zamówienia bezpośrednio w systemie, drukować dokumenty czy automatycznie naliczać promocje. Proces sprzedażowy przebiega szybciej i skuteczniej, co pozytywnie rzutuje na wyniki i relacje z klientami, a także pozwala zaoszczędzić czas.

Rozwijaj handel B2B

Handel B2B online to przyszłość, dlatego właściciele sieci handlowych i hurtowni coraz częściej decydują się na wdrożenie platformy Comarch B2B. Dzięki niej klienci robią zakupy tak wygodnie, jak w sklepie internetowym. Zakup jest możliwy 24/7, a oferta zawsze aktualna i spersonalizowana, zarówno pod względem parametrów produktu, jak i cen czy warunków sprzedażowych.

Korzyści Business Intelligence

Sprostanie wymaganiom ciągle zmieniającego się rynku wymaga elastyczności i planowania działań z wyprzedzeniem. Nie da się tego zrobić bez analizy danych, dlatego warto poszerzyć system ERP o moduł Comarch Business Intelligence, który pozwala tworzyć kompleksowe raportów pozwalających ocenić efektywność działań, a także prognozować kolejne aktywności. W jakich regionach sprzedaż produktów jest najwyższa, a w których potencjał wciąż jest niewykorzystany? Czy długofalowo większe zyski generuje produkt A czy B? To ważne pytania dla kierownictwa, na które można odpowiedzieć dzięki rozwiązaniom BI.

Upgrade okiem specjalisty

Współczesny biznes, aby efektywnie funkcjonować i przynosić spodziewane zyski, musi podążać za nowymi technologiami. Każdy system informatyczny, prędzej czy później, stanie się niekompatybilny z najnowszymi narzędziami IT. Będzie zbyt wolny, za mało elastyczny czy pozbawiony ważnych funkcjonalności. Jako wieloletni partner Comarch, który ma na swoich koncie setki wdrożeń dla różnych branży, wiemy, że samo wdrożenie systemu ERP to dopiero pierwszy krok. Kluczem do sukcesu jest jego konsekwentna aktualizacja. Tomasz Krause, Dyrektor Sprzedaży w firmie Graphcom

Możliwość rozbudowy systemu ERP o nowe funkcjonalności ma fundamentalne znaczenie dla przedsiębiorstw. Jeśli oprogramowanie nie daje takich szans, będzie ograniczało firmę. Systemy Comarch, ze względu na modułową konstrukcję, dają możliwość regularnej rozbudowy, a tym samym ciągłego rozwoju przedsiębiorstwa.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony