REKLAMAProxi.cloud 11-25.10.2019

Organizator: Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Miejsce: EXPO XXI Warszawa (ul. Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa)

Data rozpoczęcia: 02.04.2019

Data zakończenia: 03.04.2019

(fot. materiały prasowe)

Już niebawem, w dniach 2-3 kwietnia w EXPO XXI Warszawa, odbędą się 11. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations. To wydarzenie o ugruntowanej pozycji na rynku, które każdego roku odwiedzają tysiące gości z Polski i zagranicy. W ciągu dwóch dni można poznać ofertę ponad 200 wystawców oraz wziąć udział w licznych spotkaniach w strefach workShops. Jak potwierdzają dotychczasowi uczestnicy targów, na tym wydarzeniu trzeba być, ponieważ pokazuje ono trendy na najbliższy rok.

Na targach spotkamy ponad 200 producentów i dostawców opakowań z całego świata. Ekspozycja obejmować będzie 7 stref tematycznych: Logispack, Labelling, Ekopack, Luxpack, Printing, Safetypack oraz Co-Packaging. Warto zaplanować sobie kilka godzin, aby w pełni przyjrzeć się poszczególnym strefom.

Cała branża w jednym miejscu

Targi Packaging Innovations to doskonała okazja do nawiązania cennych relacji biznesowych. To największa wartość wydarzenia. Potwierdzają to zarówno wystawcy, jak i goście. Również eksperci, którzy prowadzą szkolenia w strefach workShops, podkreślają, że ich słuchacze to osoby z dużym doświadczeniem, które zawsze zadają celne pytania. Strefa workShops w tym roku obejmie ponad 30 spotkań będących esencją specjalistycznych zagadnień i wnikliwą analizą przypadku.

Wciągnij się w EKO

Świat się zmienia, a wraz z nim zmieniają się targi. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się stoiska, na których prezentowane są rozwiązania ekologiczne. Nowe restrykcje Parlamentu UE dotyczące opakowań to temat, którym żyje cała branża. Istotne, a może i najważniejsze jest również to, aby wspomniane opakowania można było w 100% poddać recyklingowi. Opakowania ekologiczne będzie można znaleźć w specjalnie przygotowanej strefie EKOPACK.

Zachęcamy do rejestracji online, która pozwala na bezpłatny udział w targach i wykładach:

https://packaging2019.exposupport.pl/visitor/register?p=TwVVnvunQ2c=

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony