REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-30.06.2020)

PRAWO I FINANSE

prawo i finanse w handlu

 

30 czerwca 2016, 14:37

250 tys. zł brutto zapłaci Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) za produkcję i emisję 16 odcinków programu „Wieś to też Polska” przez TV Trwam. Filmiki instruktażowe emitowane są, m.in. w kanale youtube.pl i oznaczone logiem telewizji Trwam.

REKLAMAFPP/CALPE_belka w artykulach_28.05-04.06.

(materiały za youtube.pl)

Minister rolnictwa i rozwoju wsi Krzysztof Jurgiel wyjaśnił, że współpraca ARiMR i TV Trwam ma na celu „informowanie społeczeństwa za pośrednictwem Telewizji Trwam w audycji „Wieś to też Polska” o programach pomocowych kierowanych do rolników, przetwórców rolno-spożywczych oraz mieszkańców wsi. Współpraca odbywa się na podstawie umowy zawartej pomiędzy stronami.”

Umowa na produkcję i emisję 16 odcinków programu „Wieś to też Polska” z udziałem ARiMR opiewa na kwotę 250 tys. zł brutto.

Jak podkreśla minister „ARiMR stara się jak najskuteczniej dotrzeć z informacją o swoich działaniach do beneficjentów, współpracując z różnymi mediami, w tym z TVP i z Polskim Radiem.”

Komentarz ministra rolnictwa i rozwoju wsi Krzysztofa Jurgiela jest odpowiedzią na interpelację posłów Jacka Wilka i Tomasza Jaskóła dotyczącą publikacji filmików instruktażowych sygnowanych logiem TV Trwam na oficjalnym kanale Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa na portalu Youtube.

Posłowie zadali w ramach interpelacji następujące pytania:
- czy ARiMR zawarła z TV Trwam umowę na wyprodukowanie materiałów instruktażowych lub udostępnienie materiałów niezależnie wyprodukowanych przez TV Trwam?
- jeśli tak, to dlaczego nie ma tej umowy w wykazie przetargów na BIP ARiMR?
- ile ARiMR zapłaciła, lub ma zapłacić TV Trwam za publikację tych materiałów?
- jeżeli filmiki publikowane są bez umowy i zapłaty, czy dzieje się to za zgodą TV Trwam?

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAB-BIO lody - Half Page (21.05.-04.06.2020 r.)
do góry strony