REKLAMAKORAL - Bracia Koral - Rożek - Baner Główny (od 29.05.2020 )

(fot. materiały prasowe HL Display)

Strona 2 z 2
REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)

Wreszcie, co nie mniej ważne - jeśli chodzi o automatyzację półek, warto wspomnieć również o systemie Next™. Rozwiązanie to jest dość wyjątkowe, ponieważ jest to bezpółkowy system trayów z popychaczami. Next™ jest systemem instalowanym na belce, który pozwala zwiększyć ilość eksponowanych produktów oraz poprawia ich widoczność. Umożliwia stworzenie „ściany produktów”, która pozytywnie wpływa na wzrost sprzedaży, a jednocześnie redukuje czas potrzebny na porządkowanie asortymentu.

System Next™ można dopasować do różnych rozmiarów produktów, optymalizując w ten sposób wykorzystanie dostępnej powierzchni sklepowej. Dzięki ruchomym ściankom bocznym i innym akcesoriom, możliwe jest eksponowanie dowolnych produktów, takich jak paczkowane wędliny, sery w plastrach, gotowe produkty garmażeryjne czy mrożonki.
Najważniejsze zalety Next™ to:
•    Zapewnia atrakcyjną ekspozycję asortymentu
•    Zwiększa widoczność produktu i ceny
•    Redukuje czas potrzebny na porządkowanie produktów i zarządzanie planogramem

Od 2018 roku firma wprowadziła w swoim portfolio HL Sustainable Choice, czyli rosnącą gamę zrównoważonych rozwiązań merchandisingowych wykonanych z materiałów odnawialnych lub pochodzących z recyklingu. „Rozszerzenie naszej oferty ma na celu pomóc naszym Klientom w dążeniu do stworzenia bardziej zrównoważonego doświadczenia zakupowego.” - mówi Rafał Lewandowski. Do końca 2019 roku, HL Display będzie w stanie zaoferować Sustainable Choice dla 1/3 swojego asortymentu.

Jako, że handel detaliczny rozwija się w szybkim tempie, kluczowe znaczenie ma reagowanie na stale zmieniające się potrzeby i oczekiwania klientów. Aby pomóc sprzedawcom detalicznym i producentom odnieść sukces w sklepach stacjonarnych, HL Display oferuje szeroką gamę rozwiązań w zakresie automatyzacji półek, opracowanych specjalnie z myślą o doświadczeniu zakupowym, efektywności sklepu i zrównoważonym rozwoju.

*Oliver Wyman research and benchmarking 2018
**Nielsen test stores in Sweden with Next, Facer and Roller Track

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony