REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)

Redakcji serwisu wiadomoscihandlowe.pl udało się dotrzeć do stanowiska wypracowanego przez zespół roboczy działający przy Parlamentarnym Zespole na rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmu Ekonomicznego.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Dokument, którego treść publikujemy jako pierwsi, powstał w miniony piątek, 5 lutego br., po ostatnim spotkaniu zespołu roboczego. W piśmie zawarte zostały m.in. oceny projektu ustawy o podatku od sprzedaży detalicznej, postulaty zespołu oraz nowe propozycje ws. kształtu podatku. Zespół roboczy zadeklarował gotowość kontynuowania konsultacji w celu "wypracowania rozwiązań służących państwu polskiemu, rynkowi handlowemu i konsumentom".

Poniżej pełna treść dokumentu (kliknij, aby przeczytać):


Najbliższe posiedzenie Parlamentarnego Zespołu na rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmu Ekonomicznego zaplanowane jest na środę, 10 lutego, na godz. 14.00.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony