REKLAMAATLANTA POLAND (BAKAL SOFT) - Baner Główny - 31.01 - 29.02.2020
Jedno ze zdjęć zgłoszonych w ramach konkursu PPL Koral

Jedno ze zdjęć zgłoszonych w ramach konkursu PPL Koral (Fot. materiały prasowe)

Rozpoczęła się trzecia tura konkursu „Bo kocham te chwile” organizowanego przez firmę PPL Koral, która w tym roku obchodzi 40. rocznicę istnienia. Uczestnicy akcji dzielą się zdjęciami, filmami czy zapiskami na stronie www.bokochamtechwile.pl. Producent przygotował atrakcyjne nagrody.

REKLAMAPREMIUM ROSA - Belka w artykułach - 19.02. - 04.03

Organizatorzy akcji podkreślają, że konkurs cieszy się dużym powodzeniem – internauci zamieścili już tysiące wspomnień. - Jesteśmy firmą rodzinną, która już od 40 lat jest obecna na polskim rynku. Byliśmy świadkiem kształtowania i odkrywania nowych smaków, mody, motoryzacji, ogromnych przemian jakie przechodził nasz kraj. Lody od zawsze kojarzą się z dzieciństwem i beztroskimi chwilami. Zdjęć obrazujących takie momenty na naszej stronie jest zdecydowanie najwięcej. Mamy nadzieję, że dzięki tej akcji wspólnie z konsumentami stworzymy swego rodzaju kapsułę czasu, która pozwoli na chwilę przenieść się w czasy, które często z uśmiechem wspominamy, a młodszym pokoleniom pokazać nie tylko historię, ale codzienność, która towarzyszyła ich rodzicom i dziadkom – mówi Piotr Gąsiorowski, dyrektor marketingu PPL Koral.

Konkurs wystartował na początku lutego, a w kwietniu ruszyła jego trzecia tura. Na stronie jest już bardzo dużo zdjęć. Wiele opisywanych wspomnień związanych jest z latem, wakacjami i lodami Koral.

Konkurs potrwa do 31 października i podzielony jest na dziewięć miesięcznych tur. W każdym miesiącu można wygrać nagrody w stylu retro: m.in. głośniki, konsole, gramofony, ekspresy ciśnieniowe.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony