REKLAMAATLANTA POLAND (BAKAL - Konkurs) - Baner Główny (czerwiec 2018)

(fot. Pixabay CC0)

Katowice są pierwszym miastem konurbacji śląskiej, do którego trafia Uber Eats, czyli usługa pozwalająca na zamawianie jedzenia z lokalnych restauracji poprzez aplikację w smartfonie. Mieszkańcy miasta mogą zamawiać dania z dostawą z ponad 70 lokali, zlokalizowanych na łącznym obszarze 30 km kw.

REKLAMAROS-SWEET (MORESO - ORZESZKI) - Baner Główny (24-30.06.2019

Aktualnie w Katowicach z platformy Uber Eats korzysta ponad 70 restauracji, ale ich lista będzie się powiększać. Firma pracuje nad rozbudową strefy katowickiej, jak i nad ekspansją na inne miasta regionu.

– Oferta Uber Eats w Katowicach odzwierciedla zmieniające się żywieniowe trendy Polaków oraz eksponuje kulinarną różnorodność lokalnej kuchni. Mimo że Ślązacy wciąż wybierają tradycyjne kluski śląskie czy żurek, to równie chętnie sięgają po specjały kuchni japońskiej, indyjskiej, meksykańskiej, amerykańskiej czy śródziemnomorskiej. Równie dużym powodzeniem cieszą się dania wegańskie i wegetariańskie, jak wynika z analizy zamówień użytkowników aplikacji Uber Eats – mówi Ilona Grzywińska-Lartigue, dyrektor komunikacji w firmie Uber w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

W Polsce usługa Uber Eats działa już od ponad 2 lat. Pierwszym miastem, w którym wystartowała, była Warszawa. Dzisiaj Uber Eats jest dostępny w 8 miastach w Polsce. Oprócz stolicy i Katowic, są to: Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Sopot i Łódź. Polska jest jednym z największych rynków dla tej usługi w całej Europie.

Usługa Uber Eats jest obecnie dostępna w 250 miastach na całym świecie. Umożliwia użytkownikom zamawianie posiłków z ponad 60 tysięcy restauracji.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony