REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)

(Źródło: Uber Eats)

Serwis Uber Eats uruchomił nową funkcjonalność. Opcja „Zamówienia grupowe” dedykowana jest m.in. dla pracowników biurowych, studentów czy uczestników spotkań, konferencji itp.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

„Niezależnie od tego, czy chodzi o spotkanie przy lunchu, czy nocne maratony, zamawianie jedzenia dla zespołu właśnie stało się prostsze. Koniec z tłoczeniem się przy komputerze lub przekazywaniem sobie telefonu. Na platformie Uber Eats uprościliśmy cały proces, aby umożliwić Ci szybkie złożenie zamówienia i powrót do pracy.” – zachwala nową usługę serwis Uber Eats.

Po wejściu na stronę internetową Uber Eats należy wybrać restaurację i kliknąć ikonę „zamówienie grupowe”. Następnie wystarczy udostępnić link zamówienia grupowego zespołowi. Każdy członek zespołu może uzupełnić zamówienie o wybrane przez siebie potrawy i zapłacić w serwisie. Po zakończeniu zamówienia przez osobę inicjującą serwis realizuje dostawę.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWH Market Spółdzielnie_Halfpage_czerwiec-lipiec 2020
do góry strony