REKLAMAMLEKOVITA - Batoniki - Banner Główny (13.07.-22.07)

(fot. Pixabay/CC0)

Drony nie są jeszcze używane w Polsce do dostarczania paczek, chociażby z zakupami internetowymi. Jednak, jak się ukazuje, maszyny są już wykorzystywane do przemycania towaru na teren naszego kraju.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Jak donosi interia.pl, nocą z wtorku na środę, w pobliżu przejścia granicznego Korczowa-Krakowiec, patron Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej wykrył drona, do którego przymocowana była paczka z papierosami. Latający obiekt nadlatywał z Ukrainy na terytorium Polski, a następnie wracał po dodatkowy ładunek.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który nielegalnie sprowadzał towar przez granicę. Okazało się, że był to 44-letni obywatel Ukrainy. W chwili zatrzymania przez straż graniczną, mężczyzna pakował papierosy do samochodu. Kontrabanda warta była ok. 5 tys. zł.

Interia.pl informuje, że Ukrainiec został zatrzymany i zakazano mu na rok wjazdu do Polski. Ponadto służby celne wszczęły wobec niego postępowanie.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony