REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)
Dino, źródło: Archiwum Wiadomości Handlowych

Dino, źródło: Archiwum Wiadomości Handlowych (fot. Konrad Kaszuba)

Strona 2 z 2
REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Jeśli chodzi o nakłady inwestycyjne, w br. wyniosą one 622 mln złotych. To mniej niż planowano (650 mln złotych). Najwięcej pochłonie budowa nowych sklepów (475 mln złotych), a także budowa czwartego centrum logistycznego (110 mln złotych). Budowa drugiego zakładu mięsnego pochłonie 65 mln złotych.

Analitycy w rekomendacji zwrócili także uwagę na ryzyka, które mogą negatywnie wpłynąć na wycenę sieci. Głównym wyzwaniem może być utrzymanie tempa budowy sklepów w przypadku problemów ze znalezieniem atrakcyjnych lokalizacji lub też szybszym wzrostem kosztów budowy. Drugie wyzwanie to możliwa zmiana regulacji prawnych - już wprowadzony zakaz handlu w niedziele lub zmiany w przepisach podatkowych, a także ryzyko makroekonomiczne. Wyzwaniem jest również działalność konkurentów.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (2)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Pazdzioh 2 ponad rok temuocena: 100% 

  To jest napompowany balon. Tego typu "rekomendacje" służą temu żeby pocichu wyjść w dobrej cenie

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Praktyk rynku 1 ponad rok temuocena: 100% 

  Nie chcę być złym prorokiem, ale z punktu widzenia praktyka rynku za chwilę możemy mieć spektakularną korektę spowodowaną,... no właśnie może Panowie analitycy zamiast kierować się wziętymi z "chmur nad pustynią" danymi wykonaliby analizę wskaźnikową parametrów podstawowych z działalności,... ?? rekomendacja kupuj może być dobra dla inwestora z kasą (fundusz inwestycyjny) i odpowiednim know how, którego DINO w chwili obecnej nie ma :( jakoś tak przy okazji przypomina mi się rekomendacja dla GetBack, obym się mylił ;)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony