REKLAMADan Cake - Baner Główny (lipiec-sierpień 2018)
elektryczny samochód na stacji doładowań w Amsterdamie, źródło: Archiwum Wiadomości Handlowych

elektryczny samochód na stacji doładowań w Amsterdamie, źródło: Archiwum Wiadomości Handlowych

Nowa ładowarka do samochodów elektrycznych stworzona przez Greenway Infrastructure Poland stanęła na parkingu podziemnym Gemini Park Bielsko-Biała. Stacja umożliwia jednoczesne podłączenie trzech pojazdów. Dzięki nowoczesnej infrastrukturze naładowanie baterii do optymalnych 80 proc. zajmuje średnio od 20 do 40 min. Pierwsze samochody już skorzystały z nowej ładowarki. Usługa do końca roku będzie bezpłatna. 

REKLAMADANONE - Danonki - Belka w artykułach (lipiec 2018r.)

– Naszym celem jest sprawienie, aby podróż samochodem elektrycznym była możliwa i łatwa, a powietrze w miastach stało się czystsze – mówi Rafał Czyżewski z Greenway Infrastructure Poland. – Budowana przez nas sieć blisko 200 szybkich stacji ładowania sprawi, że zwłaszcza przemieszczanie się samochodem elektrycznym na długim dystansie będzie dużo łatwiejsze niż obecnie i nie będzie wymagać skomplikowanego planowania. Cieszy nas także bardzo fakt, że nasza ładowarka stanęła w mieście o dużych osiągnięciach w zakresie poprawiania jakości powietrza – dodał.

Działająca w Gemini Park Bielsko-Biała nowa stacja ładowania pojazdów elektrycznych to kolejne udogodnienie dla klientów przyjeżdżających do centrum handlowego samochodami. Z myślą o ich wygodzie, centrum oferuje myjnię samochodową, a także, jako jedyne w regionie, posiada system informacji o zajętości miejsc parkingowych.

– Zawsze jesteśmy otwarci na nowe technologie i zawsze wspieramy ekologię. Bardzo cieszymy się z tego, że Gemini Park stał się jednym z pierwszych, ważnych elementów powstającej sieci ładowania pojazdów elektrycznych, a także, że dzięki wspieraniu elektromobilności przyczynimy się do poprawy jakości powietrza w Polskich miastach - dodaje Krzysztof Brączek, dyrektor Centrum Handlowego Gemini Park Bielsko-Biała.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała znajduje się w południowej części miasta, pomiędzy trzema najważniejszymi arteriami: Partyzantów, Żywiecką i Bora Komorowskiego. Swoim zasięgiem obejmuje nie tylko całe Podbeskidzie, ale i tereny przygraniczne Czech i Słowacji. Ponad dwa lata temu w centrum zakończyła się rozbudowa. Dzięki niej powierzchnia obiektu sięga obecnie 40 tys. mkw. GLA, na których swoje miejsce znalazło 120 lokali handlowo-usługowych. Po przeprowadzonych zmianach Gemini Park w Bielsku-Białej jest pierwszym obiektem handlowym w regionie, w pełni dostosowanym do potrzeb całych rodzin z dziećmi. W związku z rozbudową i nowymi możliwościami obiektu, pojawiło się w nim kilkudziesięciu nowych najemców, a wielu z nich otworzyło swoje salony po raz pierwszy w tym regionie lub nawet w Polsce.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony