REKLAMANaturio_banner główny_styczeń 2020
Apteka sieci Medi-Market

Apteka sieci Medi-Market (Źródło: carrefour.eu)

Belgijski oddział Carrefoura nawiązał długoterminową współpracę z siecią aptek Medi-Market. W ramach partnerstwa detalista będzie wydzielał w swoich hipermarketach przestrzeń na duże apteki z szeroką ofertą leków i produktów uzupełniających.

REKLAMA

W kwietniu, Carrefour Belgia i Grupa Medi-Market ogłosiły partnerstwo strategiczne w perspektywie długoterminowej. W ubiegłym tygodniu pierwsza apteka sieci Medi-Market została otwarta w hipermarkecie Carrefour w Bierges, niedaleko Wavre. Celem współpracy jest wzajemne uzupełnienie oferty i ułatwienie dostępu klientów do wielu usług w jednym miejscu.

Medi-Market zlokalizowany jest w hipermarkecie, ale jest to całkowicie odrębny obszar sprzedaży, z własnym wejściem – koncept shop-in-shop. Na powierzchni 300 mkw, klienci znajdą szeroką gamę produktów leków oraz produktów ochrony zdrowia i z kategorii wellness – dermo-kosmetyków, suplementów diety, środków pierwszej pomocy, produktów zielarskich oraz produktów dla dzieci.

Carrefour i Medi-Market poszukują obecnie kolejnych lokalizacji pod wspólny koncept

Carrefour ma w Belgii 40 hipermarketów, ponad 440 supermarketów Carrefour Market, 300 sklepów Carrefour Express oraz ponad 200 punktów odbioru zamówień online Crossroads Drive. Sieć jest obecna w niemal każdym mieście Belgii.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony