REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-30.06.2020)
Sklep PGZ Kupiec w Zalasowej

Sklep PGZ Kupiec w Zalasowej (mat. prasowe)

W pierwszych trzech miesiącach 2019 do PGZ Kupiec przystąpiło 21 placówek handlowych. W ostatnim czasie sieć przyjęła w swoje szeregi kolejne grupy sklepów – mikrosieci ze Śląska i Dolnego Śląska.

REKLAMANutrend - ISODRINX - belka w artykułach (28.05 - 02.06.2020)

W struktury Grupy wstąpiły 4 sklepy „Market Aga” z województwa śląskiego prowadzone przez Halinę, Włodzimierza i Łukasza Banyś. Firma od wielu lat funkcjonuje jako ważny podmiot handlowy na terenie miasta Sosnowca. Właściciele przystępując do Grupy liczą na pozytywne efekty synergii ich potencjału obrotowego z kompleksową ofertą „Kupca”, która gwarantuje dostęp do blisko 600 umów handlowych z producentami i dostawcami.

Kolejną Grupą sklepów, które zasiliły szeregi PGZ Kupiec są sklepy Hallo zlokalizowane na terenie województwa dolnośląskiego. Firma Sima Sp z o.o., zarządzająca sklepami Hallo, oprócz 4 placówek detalicznych posiada również prężnie działającą hurtownię ogólnospożywczą we Wrocławiu. Z początkiem roku na liście wrocławskich sklepów pojawiły się również sklepy AS i Alf.

W struktury Kupca wstąpiły także 3 placówki detaliczne Tutti zlokalizowane w Tarnowskich Górach, Bytomiu i Rudzie Śląskiej.

Kolejne sklepy uruchomili dotychczasowi uczestnicy PGZ Kupiec. Właściciele sklepów Bisam otworzyli kolejną, już ósmą placówkę handlową w Radostowicach, a Janusz Nowak właściciel sklepów Solo piątą placówkę w miejscowości Zalasowa. Delikatesy Olivia powiększyły się o 1 sklep, tym razem w Legnicy, a Społem Domy Handlowe o 1 placówkę w Tychach. Firma Monmar przyłączyła kolejne 2 swoje sklepy zlokalizowane również w Tychach. Na liście Kupca pojawiły się także kolejne sklepy firm Longinus i Alfex z Dolnego Śląska.

Polska Grupa Zakupowa Kupiec liczy obecnie 242 placówki zlokalizowane na terenie województw: śląskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i łódzkiego. Założycielami i głównymi udziałowcami PGZ KUPIEC są właściciele placówek handlowych wchodzących w jej struktury.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 6

 • 5
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Half Page (kwiecień - maj 2020)
do góry strony