REKLAMAYORK - Baner Główny (październik 2018)
Panattoni Park Stryków II

Panattoni Park Stryków II (source: panattonieurope.com)

Centrum dystrybucyjne o powierzchni ok. 70 tys. mkw powstaje na terenach Panattoni Central European Logistics Hub w Łodzi. Realizowana przez Panattoni Europe inwestycja ruszy w styczniu 2018 r. i będzie miała kilka etapów. Pierwsze 26 tys. mkw ma zostać oddane do eksploatacji już w czerwcu 2018 r.

REKLAMARTA - Belka w artykułach - wrzesień-październik 2018

Centrum dystrybucyjne Grupy Smyk będzie zlokalizowane w kompleksie Panattoni Central European Hub – największym centrum logistycznym w Polsce, zarządzanym przez firmę Panattoni – położonym w sąsiedztwie autostrady A1, 30 km od skrzyżowania z A2, w jednej z najbardziej dogodnych lokalizacji w Europie Środkowej.

– Dynamicznie rozwijająca się sprzedaż internetowa przyspieszyła naszą decyzję o nowym centrum logistycznym dla obsługi tego kanału. Prawie trzykrotnie większa niż obecnie powierzchnia pozwoli nam na zwiększenie liczby obsługiwanych klientów i realizowanych zleceń oraz na poszerzenie asortymentu i poprawę jego dostępności. W procesie decyzyjnym uwzględniliśmy potencjał rozwojowy obiektu, jego lokalizację, odległość od magazynu centralnego i hubów kurierów. Ważnym elementem była lokalizacja w granicach miasta Łodzi i istniejące połączenia komunikacyjne. – mówi Michał Janikowski, Dyrektor Łańcucha Dostaw Grupy Smyk.

Smyk ma już 40 lat - narodził się w Warszawie w grudniu 1977 roku i szybko stał się miejscem lubianym i chętnie odwiedzanym. Przez kolejne lata konsekwentnie budował swoją pozycję na rodzimym rynku, a prawdziwym przełomem stał się rok 2000, kiedy firma rozpoczęła powiększanie rodziny o kolejne sklepy w największych miastach Polski. W 2010 roku powstał pierwszy SMYK Megastore, zaś w 2011 roku otworzono sklep internetowy. Jego coraz większa popularność, sprawiła że firma rozpocznie swoją piątą dekadę istnienia z nowym centrum realizacji zamówień sprzedaży internetowej.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony