REKLAMAMARKET ROKU 2019 - Baner Główny (styczeń 2019)
Pizza Hut Express w CH Auchan w Łomiankach

Pizza Hut Express w CH Auchan w Łomiankach (Fot. materiały prasowe)

We wtorek 8 maja w podwarszawskich Łomiankach ruszy pierwsza w tym mieście restauracja Pizza Hut Express.

REKLAMAKongres Mięsny 2019 - belka w artykułach (styczeń 2019)

Nowa restauracja mieści się w Centrum Handlowym Auchan Łomianki, przy ul. Brukowej 25. W dniu otwarcia na gości będą czekały atrakcyjne niespodzianki, m.in. darmowa pizza dla pierwszych 500 osób oraz powitalny tort.

Koncept Pizza Hut Express został zaprojektowany z myślą o niewielkich lokalach. Odpowiada na potrzeby klientów, realizując pomysł na świeżą i podaną w ciągu 5 minut pizzę z pieca.

W Polsce siecią Pizza Hut zarządza holding AmRest, który od 1993 roku rozwinął sieć do liczby prawie 100 lokali. W ramach marki firma AmRest prowadzi formaty: Pizza Hut Dine-In – restauracje z obsługą kelnerską, Pizza Hut Express – koncept oferujący świeżą pizzę, przygotowywaną w 5 minut, na oczach gości, a od 2017 roku AmRest rozwija nową odsłonę restauracji Pizza Hut Dine-In: lokale z otwartą kuchnią i kamiennym piecem w centralnym punkcie restauracji. AmRest mocno inwestuje również w kanał dostaw w ramach marki, rozwijając koncept Pizza Hut Delivery – restauracje oferujące dostawy w ok. 30 minut.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony