REKLAMAVitakraft - Baner główny - Poesie (sierpień 2019)
Papierosy, źródło: Archiwum Wiadomości Handlowych

Papierosy, źródło: Archiwum Wiadomości Handlowych

W najbliższych dniach wystartuje system, który umożliwi rejestrację hurtowni oraz sklepów zajmujących się sprzedażą papierosów - pisze Dziennik Gazeta Prawna. Na zarejestrowanie firmy będą miały tylko kilka dni.

REKLAMA

Nowy system obrotu papierosami będzie działał od 20 maja. Do tego momentu, by sprzedawać nowo wyprodukowane papierosy, detaliści i hurtownicy muszą zarejestrować się w systemie. Problem w tym, że będzie on działał dopiero od 10 maja.

Oznacza to, że zainteresowane podmioty będą miały tylko 10 dni na rejestrację. To wyzwanie, bo w Polsce jest aż 110 tys. punktów sprzedaży papierosów i 900 hurtowni. Jeśli system tego nie wytrzyma, detaliści mogą mieć problem - po 20 maja sprzedawać będzie można tylko te papierosy, które wyjechały z fabryk do tej daty. Zapasy pozwolą na kilka tygodni działalności.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony