REKLAMAMLEKOVITA - Wypasione 2020 - Baner Główny (01-10.06.2020)
Papierosy, źródło: Archiwum Wiadomości Handlowych

Papierosy, źródło: Archiwum Wiadomości Handlowych

W najbliższych dniach wystartuje system, który umożliwi rejestrację hurtowni oraz sklepów zajmujących się sprzedażą papierosów - pisze Dziennik Gazeta Prawna. Na zarejestrowanie firmy będą miały tylko kilka dni.

REKLAMAFPP/CALPE_belka w artykulach_28.05-04.06.

Nowy system obrotu papierosami będzie działał od 20 maja. Do tego momentu, by sprzedawać nowo wyprodukowane papierosy, detaliści i hurtownicy muszą zarejestrować się w systemie. Problem w tym, że będzie on działał dopiero od 10 maja.

Oznacza to, że zainteresowane podmioty będą miały tylko 10 dni na rejestrację. To wyzwanie, bo w Polsce jest aż 110 tys. punktów sprzedaży papierosów i 900 hurtowni. Jeśli system tego nie wytrzyma, detaliści mogą mieć problem - po 20 maja sprzedawać będzie można tylko te papierosy, które wyjechały z fabryk do tej daty. Zapasy pozwolą na kilka tygodni działalności.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAB-BIO lody - Half Page (21.05.-04.06.2020 r.)
do góry strony