REKLAMAMLEKOVITA - Baner Główny (marzec 2019)

BRANŻA PO GODZINACH

 

9 marca 2018, 12:33

Automaty do sprzedaży leków OTC to w Polsce nowość, choć funkcjonują w wielu krajach Europy i świata. Jako pierwsza wprowadziła je na nasz rynek włoska firma PharmaShop24. Mają typowe zalety vendingu – umożliwiają całodobową sprzedaż produktów farmaceutycznych i drogeryjnych, bez potrzeby zatrudniania sprzedawcy.

REKLAMATargi w Krakowie - Belka w artykułach (marzec)

(mat. prasowe)

Tego typu automaty funkcjonują m.in. we Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, Francji, Czechach, RPA, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a od niedawna również w Bułgarii, Rumunii, Niemczech oraz w Wielkiej Brytanii. Na całym świecie zainstalowanych jest ponad 1700 automatów.

Maszyny mogą być zlokalizowane w różnych miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszych, ale także na stacjach benzynowych czy w galeriach handlowych. Mają wzmocnioną konstrukcję, odporną na uszkodzenia i przystosowane są do montażu także na zewnątrz. Mogą pomieścić od 60 do 110 różnych produktów, przy wykorzystaniu maksymalnej powierzchni magazynowej.

Automaty występują w trzech wersjach i mają budowę modułową, dzięki czemu można ich rozmiary dostosować do lokalnych potrzeb oraz do dostępnej powierzchni.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 4

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Zespół PS24 1 miesiąc temu

  Z godnie z polskim prawem farmaceutycznym nie można sprzedawać leków OTC z automatów dlatego takie nie są sprzedawane w automatach PharmaShop24. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów w naszych automatach :)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony