REKLAMAATLANTA POLAND - BAKAL - ŚWIĘTA - BANER GŁÓWNY (GRUDZIEŃ 2019)
pieniądze

pieniądze (fot. Pixabay CC0)

Już poniżej 23 tys. bankomatów działa obecnie w Polsce. To ogólnoświatowy trend. Liczba transakcji utrzymuje się jednak na podobnym poziomie.

REKLAMAATLANTA POLAND - BAKAL - ŚWIĘTA - BELKA W ARTYKUŁACH (09-24.12.2019)

O sprawie pisze portal prnews.pl, powołując się na dane Narodowego Banku Polskiego. Na koniec III kwartału 2018 roku liczba bankomatów w Polsce spadła do 22 987. Było ich o 316 mniej niż w czerwcu zeszłego roku oraz o 764 mniej, aniżeli na początku 2017 roku. Liczba transakcji jest jednak podobna. W III kwartale poprzedniego roku Polacy dokonali 167 mln wypłat na kwotę 87 mld zł. Rośnie liczba wpłat do urządzeń samoobsługowych. W okresie lipiec-wrzesień 2018 roku wpłacono o 4 mld zł, więcej niż w analogicznym okresie rok wcześniej.

Więcej na portalu prnews.pl

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Czytelnik 1 11 miesięcy temu

  Ubywa bo są systematycznie wysadzane w powietrze. Kiedy ludzie z Euronetu i innych sieci pójdą po rozum do głowy i przestaną ustawiać swoje maszyny jako wolnostojące? Czy ktoś musi zginąć w trakcie któregoś wybuchu żeby przestali to robić?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony