REKLAMAPURELLA - SuperShots - Baner Główny (od 13 lipca)

PRZEMYSŁ I PRODUCENCI

Napoje i piwo

 

22 października 2019, 10:02

(mat. prasowe)

Miesiąc temu poznaniacy podczas wspólnej akcji marki Duży Ben i miasta Poznania „Posezonowe sprzątanie brzegów Warty” zebrali prawie 300 kg kapsli, czyli blisko 56 000 sztuk! Wykorzystano je do niezwykłej instalacji, która zawisła przy ul. Głogowskiej.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

To baner, który ma zachęcać do wspólnego dbania o środowisko. Pozytywny odzew, z jakim spotkali się inicjatorzy akcji, stał się bodźcem do ustanowienia 21 września Dniem Kapsla. Dzień Kapsla został już oficjalnie wpisany do kalendarza świąt nietypowych.

Instalacja banerowa przy Głogowskiej (tuż obok Dworca Zachodniego) prezentuje wyjątkowy kapsel, który został wypełniony kapslami zebranymi 21 września br. na dwóch hektarach brzegów Warty. 

- Przyznam, że zaskoczył nas fakt, jak trudno jest zebrać porzucone kapsle. Są małe i łatwo wbijają się w ziemię, dlatego aby je podnieść, musieliśmy wymyślić sobie specjalną technikę ich podważania. Liczba zebranych kapsli porusza wyobraźnię. Nie sądziliśmy że jest ich aż tak dużo. A nasza akcja trwała zaledwie cztery godziny – mówi Daniel Nowaczyk, brand manager reprezentujący sieć Duży Ben pomysłodawca akcji i plakatu z recyklingu. Jako marka zachęcamy do wspólnej, ale i odpowiedzialnej zabawy. Liczymy, że ten plakat wzbudzi zainteresowanie przechodniów, którzy dołączą do naszej akcji w przyszłym roku – dodaje.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWH Market Spółdzielnie_Halfpage_czerwiec-lipiec 2020
do góry strony