REKLAMAHELIO - NATURA - BANER GŁÓWNY (17-23.02.2020)

(fot. galeriawieliczka.pl)

Galeria Wieliczka będzie mieć 42 tys. mkw. powierzchni handlowo-usługowej i rekreacyjnej. Będzie usytuowana w Wieliczce przy ulicy Krakowskiej w bezpośrednim sąsiedztwie Hotelu Soray , stacji BP oraz oddalonego ok 3 min od węzła Wielickiego, zjazdu na trasę A4 w kierunku Katowic i Rzeszowa oraz nieopodal planowanego węzła A4/Niepołomice.

REKLAMA

W skład powiatu wielickiego liczącego 123 251 mieszkańców, wchodzi 91 miejscowości w tym gminy miejskie Niepołomice i Wieliczka. Inwestorzy zakładają, że lokalizacja na granicy dwóch miast Wieliczki i Krakowa sprawi, że przyjazd zarówno środkiem komunikacji zbiorowej lub własnym transportem nikomu nie sprawi trudności.

Do centrum handlowego będzie można dojechać wiaduktem, który powstanie nad drogą krajową nr E4, wjazdem z obydwu kierunków ul. Krakowskiej. Wokół centrum powstaną dwa ronda ułatwiające komunikację w dogodnym kierunku. Przebudowa infrastruktury drogowej wokół centrum handlowego została zaplanowana tak, aby również mieszkańcy z okolicznych osiedli mieli możliwość bezpośredniego dojazdu do samego kompleksu.

Do dyspozycji klientów Galerii Wieliczka przewidziano około 600 miejsc parkingowych usytuowanych na trzech parkingach: naziemnym, podziemnym i zlokalizowanym na dachu Galerii. Miejsca parkingowe będą dostosowane również do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony