REKLAMAATLANTA POLAND (BAKAL - Konkurs) - Baner Główny (czerwiec 2018)

BRANŻA PO GODZINACH

 

8 października 2018, 13:26

Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne (fot. Pixabay CC0)

Największy detalista świata sprzedaje różne produkty w setkach tysięcy sztuk. Gdy pojawi się problem, jego skala także bywa gigantyczna. Obecnie sieć wycofuje ze sprzedaży blisko 250 tys. siekier, w których odpadają styliska.

REKLAMAROS-SWEET (MORESO - ORZESZKI) - Baner Główny (24-30.06.2019

Walmart wycofuje 246 tys. siekier campingowych marki Ozark Trail, które zostały wadliwie skonstruowane. Narzędzia mają źle umocowane styliska, co grozi odpadnięciem głowicy i poważnym wypadkiem.

Siekiery były w sprzedaży od stycznia 2017 r. do czerwca 2018 r. Użytkownicy proszeni są o zaprzestanie korzystania z narzędzi i ich zwrot do dowolnego marketu sieci Walmart. Firma zwróci całą kwotę paragonu, bez względu na stopień zużycia siekiery.

Wadę wykryła amerykańska Komisja ds. Bezpieczeństwa Produktów.

Główne elementy siekiery to trzonek z uchwytem, zwany też styliskiem, oraz głowica z rozłupywaczem. Sama głowica może się dzielić na obuch, czepiec, ucho, policzek, lico, stopę i ostrze. (źródło: prospersklep.pl)

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony