REKLAMAMARKET ROKU 2019 - Baner Główny (styczeń 2019)
Warszawski warzywniak użycza klientom torby na zakupy

Warszawski warzywniak użycza klientom torby na zakupy (fot. Pixabay CC0)

W sklepie przy ul. Madalińskiego w Warszawie ekspedientki zaczęły pożyczać klientom płócienne torby na zakupy, do zwrotu przy następnej wizycie. Pomysł z torbami „bumerangami” nie tylko się przyjął, ale został twórczo rozwinięty przez klientów – informuje Gazeta.pl.

REKLAMAKongres Mięsny 2019 - belka w artykułach (styczeń 2019)

Klientom, którzy zapomnieli zabrać ze sobą torbę na zakupy, ekspedientki warszawskiego warzywniaka zaczęły udostępniać torby, z prośbą o ich zwrot przy najbliższej ponownej wizycie w sklepie. Nazwały je „bumerangami”. Zachwyceni klienci zaczęli przynosić do sklepu własne torby i zostawiać je tam, tak aby panie miały jak najwięcej „bumerangów” – relacjonuje Gazeta.pl

Akcja zaczęła się od inicjatywy jednej z klientek, która przyniosła do sklepu duży zapas toreb i zachęciła, by użyczać je innym osobom. Klienci szybko przyzwyczaili się do tego pomysłu. Chętnie korzystają z „bumerangów” i choć nie wszyscy je potem zwracają, wciąż przybywają nowe, nie tylko mocniejsze foliówki, ale też niepotrzebne torby wielokrotnego użycia – czytamy w Gazeta.pl.

Czytaj więcej na gazeta.pl

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony