REKLAMAKongres Rynku FMCG 2019 - Baner Główny (maj 2019)

(Fot. materiały prasowe)

Wawel kontynuuje współpracę z organizatorem cyklu ekstremalnych biegów z przeszkodami Runmageddon. Firma ruszyła też z nowym projektem, do którego zaprosiła blogerki.

REKLAMAKongres Rynku FMCG - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2019)

Pierwsze wspólne projekty Wawel i Runamageddon podjęli w 2018 roku przy okazji projektu Wawel Truck. Mali uczestnicy biegów brali wówczas udział w interaktywnych zabawach zorganizowanych przez producenta słodyczy z Krakowa. Był też wspólny projekt zagraniczny – na Kaukazie, gdzie Wawel i Runmageddon zorganizowali dobroczynną akcję, której efektem było przekazanie pakietów startowych i słodyczy dla podopiecznych pięciu domów dziecka.

W tym roku współpraca jest rozwijana. Wawel wspiera uczestników ekstremalnych biegów owocowymi galaretkami Fresh & Fruity, które są dostępne w specjalnie przygotowanej strefie regeneracyjnej. Niebawem na opakowaniach cukierków pojawi się rekomendacja Runmageddonu.

Dodatkowo, podczas tegorocznych eventów na trasach Runmageddonu będzie można spotkać ambasadorów nowego projektu „Pomocna dłoń”, których zadaniem jest niesienie pomocy Runmageddończykom. Ekipę pomocników tworzy Wawel.

W maju, w ramach współpracy Wawelu i Runmageddonu, wystartował też nowy projekt - „Metamorfozy Wawel” z udziałem polskich blogerek, Sióstr Bukowskich, które na co dzień propagują zdrowy styl życia. Popularne influencerki zaprosiły internautów do wzięcia udziału w konkursie, którego zwycięzcy zaproszeni zostaną do wspólnych treningów przygotowujących do startu w Runmageddonie.

Przygotowania będzie można śledzić na kanałach social mediowych partnerów. Siostry Bukowskie wraz z przedstawicielami Runmageddonu oraz Wawelu odwiedziły już dzieci z jednego z domów dziecka i zorganizowali dla nich wspólne aktywności i treningi.

Dodatkowo podopieczni zaprzyjaźnionych placówek będą mogli wystartować w Runmageddonie Trójmiasto, który odbędzie się w Gdyni w dniach 11-12 maja br. Partnerzy zapewnią dzieciom opiekę i zabawę.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony