REKLAMADOBROWOLSCY - Syty Wilk - Baner Główny (17.02 - 01.03.2020)

BRANŻA PO GODZINACH

 

14 czerwca 2019, 12:22

Auchan Proletarsky, Moskwa

Auchan Proletarsky, Moskwa (Барвенковский [CC BY-SA 4.0])

Policja i pracownicy jednego z hipermarketów Auchan w Moskwie przez 40 minut przeszukiwali sklep w poszukiwaniu… legitymacji służbowej pracownicy Federalnej Służby Bezpieczeństwa.

REKLAMA

Oficer FSB podczas robienia zakupów w markecie Auchan w moskiewskiej dzielnicy Konokowo zgubiła torebkę, w której była m.in. jej legitymacja służbowa. Gdy kobieta zauważyła stratę, zwróciła się do administracji obiektu, a ta natychmiast wezwała policję. Po przybyciu na miejsce policja niezwłocznie rzuciła się na poszukiwania – relacjonuje rosyjski serwis Life Shot.

Przez 40 minut policjanci i personel sklepu przeczesywali salę sprzedaży w poszukiwaniu zguby. Przeglądano też monitoring. Serwis Life Shot nie informuje, czy w tym czasie inni klienci mogli robić zakupy i czy wolno im było opuścić placówkę.

Torebka z legitymacją znalazła się w jednym z wózków sklepowych. Jak się okazało, funkcjonariuszka FSB omyłkowo wzięła wózek innej osoby. Własność została jej zwrócona.

Źródło: tlgrm.ru

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony