REKLAMAPartner Logistic - baner główny (14-29.02.2020 r.)

(fot. materiały prasowe, Baltona)

Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze po raz kolejny przedłużyło termin na składanie zapisów w ramach wezwania na 100 proc. akcji Baltony - poinformowało Biuro Maklerskie PKO BP, które pośredniczy w wezwaniu. Nowy termin to 26 lutego.

REKLAMANutrend - Belka w artykułach - Baner nr 1 (28.01 - 29.02.2020)

Jak tłumaczy wzywający, wydłużenie czasu na udział w wezwaniu wynika z faktu, że w terminach określonych wcześniej nie ziścił się żaden z warunków wezwania. Wskazano, że w szczególności nie uzyskano zgody prezesa UOKiK na przejęcie bezpośredniej kontroli nad spółką poprzez nabycie minimum 66 proc. Należy przy tym podkreślić, że nie upłynął przewidziany przepisami termin na wydanie tego rodzaju decyzji przez szefa UOKiK.

Przypomnijmy, że w połowie października ub.r. PPL ogłosiło wezwanie do sprzedaży 100 proc. akcji Baltony, ustalając cenę za akcję na poziomie 6,95 zł.

Pierwotnie zapisy w wezwaniu miały być przyjmowane od 6 listopada do 5 grudnia ub.r. Wydłużono je jednak do 24 stycznia, a teraz ponownie - do 26 lutego.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony