REKLAMAJACOBS - PRIMA - Baner Główny (październik 2019)

W środę 3 lipca w Białymstoku ruszył pierwszy lokal nowej sieci kawiarnianej - White Bear Coffee. Marka stworzona została przez osoby stojące za dwoma innymi projektami z branży gastronomicznej, takimi jak Koku Sushi i Mobilny Barista.

REKLAMA
Na zdj. wnętrze pierwszej kawiarni White Bear Coffee

Na zdj. wnętrze pierwszej kawiarni White Bear Coffee (fot. materiały prasowe)

Pomysłodawcy projektu deklarują, że kolejny punkt ruszy w ciągu najbliższych sześciu miesięcy. Twierdzą także, że zgłaszają się do nich inwestorzy zainteresowani współpracą.

Model biznesowy White Bear Coffee skierowany jest do przedsiębiorców chcących uruchomić lokal w miastach miast liczących od 30 tys. do 150 tys. mieszkańców. - Uważamy, że istnieje duża nisza w tym właśnie segmencie rynku, a zamiłowanie do dobrej kawy nie jest tam inne niż w wielkich aglomeracjach – podkreśla Urszula Olechno, współwłaścicielka White Bear Coffee i założycielka Koku Sushi.

Jak deklaruje Olechno, nowa marka zamierza działać kompleksowo. - Poza sprzedażą kawy, będziemy prowadzić szkolenia dla baristów. Zamierzamy też zająć się dystrybucją urządzeń do wyposażenia kawiarni i restauracji. Mamy własny show room, w którym prezentujemy kawiarskie akcesoria potrzebne do otwarcia lokalu: młynki do kawy, ekspresy - tłumaczy.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony