REKLAMAPOLOmarket - baner główny (21.02.-22.03.2020)
 

5 kwietnia 2016, 13:04

Singapurski producent biopaliw, tłuszczów roślinnych i nawozów, firma Wilmar Europe Holdings chce połączyć się z holenderską spółką logistyczną H&S Logistic Services B.V. Firma właśnie złożyła do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wniosek o zgodę na koncentrację.
REKLAMA

W ramach połączenia firmy Wilmar Europe Holdings i H&S Logistic Services miałby utworzyć wspólne przedsiębiorstwo pod nazwą WHS Logistics B.V.

Wilmar Europe Holdings B.V. należy do grupy kapitałowej, na czele której stoi Wilmar International Limited z siedzibą w Singapurze. Działalność grupy kapitałowej obejmuje hodowlę palm, produkcję olejów i tłuszczów roślinnych, mielenie i rafinację cukru, wytwarzanie produktów oleochemicznych, produkcję biopaliw, nawozów oraz przetwarzanie ziarna i mączki. Zasięg działalności obejmuje cały świat.

H&S Logisitc Services B.V. należy do grupy kapitałowej przedsiębiorcy Hebo Beheer, której zakres działalności obejmuje głównie usługi logistyki na terenie EOG.

Wspólny przedsiębiorca będzie prowadzić działalność w zakresie logistyki dla Wilmar Europe Holdings B.V., podmiotów z jego grupy kapitałowej oraz podmiotów trzecich na terytorium EOG.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony