REKLAMADOBROWOLSCY - Syty Wilk - Baner Główny (17.02 - 01.03.2020)

HANDEL I DYSTRYBUCJA

inwestycje w handlu

 

18 stycznia 2020, 12:37

(mat. prasowe)

Spółka Wittchen poinformowała w piątek, że zarząd podjął uchwałę w sprawie warunkowego rozpoczęcia rozbudowy centrum logistycznego w Palmirach. Szacunkowy koszt inwestycji wyniesie 15,2 mln zł netto.

REKLAMA

Nowa inwestycja ma polegać na rozbudowie magazynu wraz z towarzyszącą infrastrukturą techniczną, drogami wewnętrznymi i miejscami parkingowymi. Łącznie planowana powierzchnia magazynowa nowej części centrum logistycznego wyniesie około 8 tys. mkw.

W komunikacie spółka poinformowała, że celem rozbudowy centrum logistycznego Wittchen będzie „obsługa dostaw towarów do rosnącej liczby lokalizacji handlowych spółki oraz wsparcie dalszej ekspansji zagranicznej zarówno w zakresie sieci salonów sprzedaży detalicznej jak i sprzedaży realizowanej przez spółkę za pośrednictwem sklepów internetowych".

Warunkiem rozpoczęcia inwestycji jest wyrażenie na nią zgody przez radę nadzorczą Wittchen. Spółka zrealizuję ją ze środków własnych i kredytów bankowych.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony