REKLAMAEuroShop_banner główny_styczeń/luty 2020

PRAWO I FINANSE

prawo i finanse w handlu

 

8 października 2019, 16:58

Kadr z filmu reklamowego firmy Wittchen

Kadr z filmu reklamowego firmy Wittchen (Youtube.com)

Wittchen opublikował skonsolidowane wyniki sprzedaży po III kwartałach 2019 r. Sieć sklepów z galanterią skórzaną osiągnęła odnotowała wzrost przychodów o 12 proc. w porównaniu do analogicznego okresu roku 2018. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży wyniosły łącznie 180,9 mln zł.

REKLAMA

W segmencie detalicznym spółka zwiększyła sprzedaż o 18 proc. Po III kwartałach 2019 r. przychody wyniosły 160,9 mln zł. W ubiegłym roku sprzedaż w salonach detalicznych, Internecie oraz pozostałych kanałach dystrybucji kształtowała się na poziomie 135,9 mln zł.

Spółka Wittchen osiągnęła gorsze wyniki w sprzedaży w segmencie B2B. Wartość obrotów z klientami B2B w Polsce i za granicą oraz z klientami korporacyjnymi wyniosła w omawianym okresie 19 mln zł. To aż o 25 proc. mniej w ujęciu rok do roku.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony