REKLAMARetail FMCG Congress - Banner Główny - lipiec 2020
Władysław Kosiniak-Kamysz chce powrotu do dialogu ze związkowcami. Minister jest gotów rozmawiać min. o płacy minimalnej, ale nie chce słyszeć o wycofaniu się z elastycznego rozliczania czasu pracy – podaje IAR.
REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Minister proponuje, żeby poza ogólnopolską płaca minimalną funkcjonowały też regionalne lub branżowe, które powinny być wyższe. Przedstawiciel rządu zaznacza, że nie ugnie się w sprawie elastycznego rozliczania czasu pracy. Przypomina, że te rozwiązania były dyskutowane w Komisji Trójstronnej przez rok. Minister zwraca uwagę na zespół powołany przez wicepremiera Janusza Piechocińskiego. Ma on monitorować jak działają nowe przepisy o elastycznym rozliczaniu czasu pracy. Szef resortu zaprasza związkowców na posiedzenie komisji trójstronnej, które ma odbyć się 20 września. Ci pozostają nieugięci. Szefowie "Solidarności", OPZZ i Forum Związków Zawodowych nie wezmą udziału w zaplanowanym na piątek spotkaniu.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony