REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)

Obecnie w Polsce działa należąca do Jeronimo Martins Polska fabryka w Parzniewie pod Warszawą, która na potrzeby sieci Biedronka produkuje zupy świeże. Pedro Soares Dos Santos, prezes zarządu i CEO Grupy Jeronimo Martins poinformował, że firma planuje dalszy rozwój projektu, w planach jest także wejście w nowe kategorie.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020
Linia produkcyjna zup w fabryce spółki Jeronimo Martins Polska

Linia produkcyjna zup w fabryce spółki Jeronimo Martins Polska (Jeronimo Martins / Biedronka)

Szef Grupy Jeronimo Martins nie chciał jednak zdradzić, w jakie nowe kategorie produktów firma chce produkować samodzielnie, we własnych zakładach.

Jednocześnie podkreślił, że firma preferuje współpracę z polskimi dostawcami, a własna produkcja jest uruchamiana tylko w tych obszarach, w których firma nie może znaleźć krajowych dostawców, którzy zaspokoili by zapotrzebowanie ze strony sieci i konsumentów.

Grupy Jeronimo Martins nie ma także w planach na najbliższe lata uruchomienia na polskim rynku sieci restauracji, których w Portugalii ma obecnie ok. 40. – W Polsce ludzie ciągle niewiele konsumują na mieście, w Portugalii rynek gastronomiczny jest zupełnie inny – podkreślił Pedro Soares Dos Santos. Warto dodać, że na rynku portugalskim restauracje operatora zaopatrywane są m.in. z tzw. Kuchni Centralnej, która specjalizuje się w wyrabianiu bardzo wysokiej jakości tradycyjnych portugalskich potraw.

Spółka Jeronimo Martins Polska zarządza w naszym kraju siecią ponad 3000 sklepów Biedronka. W tym roku operator planuje dodać do sieci ok. 100 nowych placówek.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony