REKLAMAKORAL - Baner Główny - Rożek Duo (19-24.05.2019)

HANDEL I DYSTRYBUCJA

centra handlowe

 

15 marca 2019, 08:23

(fot. mat. prasowe)

Spółki Lisala i Echo Partners, właściciele polskiej firmy deweloperskiej Echo Investment, poinformowały o "rozpoczęciu przeglądu potencjalnych opcji strategicznych". Może to oznaczać sprzedaż udziałów w spółce.

REKLAMAKongres Rynku FMCG - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2019)

- W ramach procesu, z uwzględnieniem obowiązujących przepisów prawa, nie wyklucza się przekazania wybranym podmiotom dodatkowych informacji na temat Spółki i jej grupy kapitałowej - piszą w komunikacie firmy.

Jak dodają, przegląd opcji strategicznych może skutkować podjęciem i przeprowadzeniem różnego rodzaju działań i transakcji, w tym o charakterze korporacyjnym. - Niemniej, może on również zakończyć się decyzją o niepodejmowaniu żadnych działań lub niedokonywaniu żadnych transakcji - zaznaczają.

Echo Investment jest deweloperem m.in. Galerii Młociny w Warszawie. Firma zrealizowała kilkadziesiąt inwestycji handlowych w całej Polsce, w tym niedawno uruchomiła Galerię Libero w Katowicach.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony