REKLAMAIveco - baner główny
Wojciech Kruszewski

Wojciech Kruszewski (Fo. Lewiatan Holding)

Wojciech Kruszewski, prezes zarządu Lewiatana Holding weźmie udział w debacie pt. „Patriotyzm zakupowy, zdrowie, funkcjonalność i lokalność – trendy konsumenckie w Polsce”, która towarzyszyć będzie Kongresowi Rynku FMCG 2017.

REKLAMAKONGRES FMCG - belka w artykułach

Wojciech Kruszewski jest związany z handlem od początku kariery zawodowej. W latach dziewięćdziesiątych był właścicielem i dyrektorem zarządzającym przedsiębiorstwa handlowego, które weszło w skład utworzonej spółki akcyjnej „Lewiatan Kujawy”, a później DLS S.A. W latach 1999-2004 pełnił funkcję prezesa zarządu DLS S.A., następnie do 2005 roku przewodniczącego rady nadzorczej tej spółki. Prezesem Lewiatana Holding jest od 2005 roku.

Społecznie piastuje również stanowisko wiceprezesa Polskiej Izby Handlu.

Debata, w której weźmie udział Wojciech Kruszewski, odbędzie się w ramach bloku tematycznego „Konsument i strategie sprzedaży”. Uczestnicy tego bloku będą mogli wysłuchać wystąpień ekspertów, którzy opowiedzą m.in. o przyszłości produktów private label w Polsce i na świecie; perspektywach rozwoju kanału convenience z perspektywy operatora stacji benzynowych; produkcji własnej sieci handlowych.

Bardzo ciekawie zapowiada się sama debata z udziałem prezesa Kruszewskiego. Oprócz niego w dyskusji dyskusji wezmą udział również: prof. Mirosław Jarosz, szef Instytutu Żywności i Żywienia, Janusz Lella, prezes zarządu Małpki, Monika Nowakowska, wiceprezes zarządu ds. commercial Drogerii Natura, Maciej Ptaszyński, dyrektor generalny Polskiej izby Handlu, Maciej Stoiński, dyrektor generalny sieci Piotr i Paweł oraz Andrzej Szumowski wiceprezes firmy Wyborowa Pernod Ricard. Wszyscy poszukają odpowiedzi na m.in. takie pytania, jak m.in. jaki wpływ ma patriotyzm zakupowy na realne wybory konsumenckie Polaków; skąd się wzięła moda na tradycję i lokalność i co to tak naprawdę oznacza;  na ile umiejętnie firmy spożywcze uwzględniają w swoich strategiach trendy kulinarne i dietetyczne.

Pełną agendę, formularz rejestracyjny, a także wszystkie potrzebne informacje nt. konferencji można znaleźć na stronie www.kongresrynkufmcg.pl

KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ!

 

 

 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony
"