REKLAMAATLANTA POLAND (BAKAL - Konkurs) - Baner Główny (czerwiec 2018)

LOGISTYKA DLA HANDLU

ZMIANY PERSONALNE

 

19 września 2018, 11:12

Wojciech Sienicki został powołany na stanowisko dyrektora zarządzającego Kuehne + Nagel w Polsce. Menedżer ma prawie 30 lat doświadczenia w branży logistyki i transportu, pełnił w tym okresie wiele funkcji menedżerskich.

REKLAMAROS-SWEET (MORESO - ORZESZKI) - Baner Główny (24-30.06.2019

(mat. prasowe)

Sienicki dołączył do Kuehne + Nagel w 2011 roku, gdy objął odpowiedzialność za Dział Spedycji Drogowej i Kolejowej w Polsce, który później został przekształcony w Dział Spedycji Drogowej. Pełnił tę funkcję do czasu jego powołania na obecne stanowisko.

– Objęcie stanowiska dyrektora zarządzającego Kuehne + Nagel w Polsce to dla mnie ogromne wyróżnienie, ale również wyzwanie. Jestem przekonany, iż moje wieloletnie doświadczenie wewnątrz firmy oraz znajomość specyfiki polskiego rynku logistycznego umożliwią mi efektywne zarządzanie polską dywizją Kuehne + Nagel. Moim celem jest, abyśmy dostarczali naszym Klientom usługi, które będą budować dodatkową wartość dla ich biznesów – mówi Wojciech Sienicki.

– Wojciech Sienicki jest doświadczonym menadżerem branży logistycznej i transportowej, z wieloma sukcesami biznesowymi. Powołując go na stanowisko dyrektora zarządzającego, mamy pewność, że firma będzie nadal świadczyła usługi wysokiej jakości, zgodnie z naszą globalną strategią, zorientowaną na zapewnianie naszym klientom innowacyjnych i efektywnych rozwiązań – powiedział dr. Hansjörg Rodi, Regionalny Menadżer, Kuehne + Nagel w regionie Centralnej i Wschodniej Europy.

Grupa Kuehne + Nagel zatrudnia ponad 79 000 pracowników w ponad 1300 lokalizacjach w 100 krajach i jest jedną z największych firm logistycznych na świecie. Firma zajmuje się spedycją morską, lotniczą, drogową, a także logistyką kontraktową. W Polsce, Kuehne + Nagel działa w 25 lokalizacjach i zatrudnia ponad 1800 pracowników.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony