REKLAMASUPPORT MEDIA - EUROCASH - Baner główny (maj -czerwiec )

Miejsce: Expo XXI Warsawa

Data rozpoczęcia: 11.04.2017

Data zakończenia: 13.04.2017

Na zdj. targi WorldFood Warsaw

Na zdj. targi WorldFood Warsaw (fot. materiały organizatora)

Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów WorldFood Warsaw to najbardziej dynamicznie rozwijające się wydarzenie dla polskiego i zagranicznego sektora spożywczego. W tym również dla przedstawicieli handlu, na których czeka wiele korzyści z udziału w wystawie.

Podczas IV edycji targów, która odbędzie się w dniach 11-13 kwietnia, już po raz kolejny zostanie zorganizowana specjalna strefa spotkań handlowych. Udział w niej wezmą wystawcy – polskie i międzynarodowe firmy zajmujące się produkcją, dystrybucją, importem oraz eksportem żywności i napojów, ale także przedstawiciele handlu -  kupcy, reprezentanci działów zakupów czy kadra zarządzająca sieci spożywczych.

Strefa spotkań handlowych to specjalnie wydzielona przestrzeń biznesowa. Organizatorzy targów umożliwiają wcześniejsze umawianie spotkań pomiędzy zainteresowanymi podmiotami. Udział w tych spotkaniach jest korzystny nie tylko dla producentów żywności, ale również dla przedstawicieli sieci, którzy mogą nawiązać kontakty biznesowe z partnerami często nieobecnymi jeszcze na rynku polskim. Jest to więc okazja na wzbogacenie asortymentu półek sklepowych o nowe produkty.

W ubiegłym roku w rozmowach udział wzięli przedstawiciele m.in.: Auchan, Polaxis,
SPS Handel, Zbyszko, Empik, EkoWital, Euro Exclusive (www.sklepkokosowy.pl), Green Caffe Nero, Da Grasso, Starwood Hotels (Sheraton, Bristol), Sphinx, Organic Coffee, Makarun, Restauracja Trzy Rybki / Hotel Stary, Catering Dietetyczny EatZone, Pure Health&Fitness, Pij Herbatę.

Więcej informacji o programie: www.worldfood.pl

Kontakt z organizatorem: matchmaking@worldfood.pl

Poleć innym

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony