REKLAMAATLANTA POLAND (BAKAL - Konkurs) - Baner Główny (czerwiec 2018)

BRANŻA PO GODZINACH

 

28 września 2018, 17:55

Od 27 września do 7 października w Auchan Retail odbędzie się Auchan Run - akcja charytatywna na rzecz dzieci, połączona z aktywnością fizyczną. 

REKLAMAROS-SWEET (MORESO - ORZESZKI) - Baner Główny (24-30.06.2019

(fot. materiały prasowe, Auchan)

W ciągu 11 dni każdy ze współpracowników Auchan w 14 krajach na świecie, w tym w Polsce, będzie mógł biegać lub dynamicznie maszerować, rejestrując swoje kilometry w dedykowanej aplikacji mobilnej. Celem jest pokonanie 1,1 mln kilometrów. Jeśli cel zostanie osiągnięty, Fundacja Auchan na rzecz młodzieży przekaże 110 tys. euro dla podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

- Ten wspaniały projekt wynika z Wizji Auchan 2025 oraz strategii zrównoważonego rozwoju, łącząc cel społeczny i zaangażowanie współpracowników Auchan na rzecz dzieci. Pragniemy promować zdrowy styl życia, dając współpracownikom Auchan radość i poczucie dumy - komentuje akcję sieć.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony