REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-30.06.2020)

(fot. wiadomoscihandlowe.pl)

Punktualnie o godzinie 9 wystartował Kongres Alkohole i Napoje 2019. To już druga edycja tego wyjątkowego wydarzenia, dedykowanego producentom alkoholi, napojów, soków i wody, a także sieciom handlowym i dostawcom usług.

REKLAMAFPP/CALPE_belka w artykulach_28.05-04.06.

Organizatorem Kongresu jest Wydawnictwo Gospodarcze, wydawca m.in. portali wiadomoscihandlowe.pl i wiadomoscikosmetyczne.pl, a także magazynów "Wiadomości Handlowe" i "Wiadomości Kosmetyczne". W portfolio firmy znajduje się także szereg konferencji biznesowych dla sektora handlu FMCG, takich jak Kongres Rynku FMCG, Kongres Słodycze i Przekąski, Kongres Mięsny, Forum Branży Kosmetycznej, oraz oczywiście Kongres Alkohole i Napoje.

KAiN łączy wykłady ekspertów, dyskusje panelowe, prezentacje trendów oraz targi nowości. Przede wszystkim daje jednak możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów pomiędzy potencjalnymi partnerami w biznesie.

Zapraszamy do śledzenia Kongresu razem z nami. Przez cały dzień na portalu wiadomoscihandlowe.pl będziemy publikować artykuły relacjonujące wydarzenie - zawierające najciekawsze wypowiedzi prelegentów, a także najnowsze dane rynkowe.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAB-BIO lody - Half Page (21.05.-04.06.2020 r.)
do góry strony