REKLAMARetail FMCG Congress - Banner Główny - lipiec 2020
 Grzegorz Gacek Prezes Zarządu Distribev Orbico

Grzegorz Gacek Prezes Zarządu Distribev Orbico (Distribev Orbico)

Dzisiaj wartości firmy Distribev, są jeszcze bardziej aktualne i potrzebne. Jedna z wartości to działać szczerze i uczciwie, drugą wyznacza okazywanie szacunku każdemu pracownikowi, dostawcy czy partnerowi handlowemu. To one, szczególnie w dzisiejszych czasach, są kompasem naszej działalności i kluczem do sukcesu Distribev Orbico.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Pojawienie się pierwszego pacjenta z koronawirusem nie tylko zmieniło rzeczywistość nas wszystkich, wpłynęło także na całą branżę, a więc i na funkcjonowanie Distribev Orbico. Nasze podejście koncentruje się na potrzebach i bezpieczeństwie ludzi, niezależnie od tego czy są to nasi pracownicy, czy też klienci i partnerzy biznesowi. Dlatego właśnie do utrudnień w prowadzeniu biznesu zaczęliśmy się przygotowywać jeszcze przed wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego.

Przede wszystkim zadbaliśmy o działania prewencyjne dla naszych pracowników. Wdrożyliśmy kampanię informacyjną, zabezpieczyliśmy oddziały w środki dezynfekcyjne, czy rękawiczki, przygotowaliśmy nasze magazyny i pracowników dystrybucji tworząc odpowiednie procedury, zoptymalizowaliśmy metody pracy terenowych sił sprzedaży, zabezpieczyliśmy Centrum Obsługi Klienta, umożliwiając pracę zdalną, a tym, których obecność jest wymagana w biurze dostosowaliśmy odpowiednie odległości stanowisk pracy. Przygotowaliśmy też zastępcze rozwiązania wirtualne. Od pierwszych sygnałów o zagrożeniu w Europie powołaliśmy specjalny sztab kryzysowy składający się z 20 najważniejszych managerów Naszej firmy. Każdego dnia analizujemy sytuację w organizacji i na bieżąco odpowiadamy na pojawiające się wyzwania. Wszystko po to, aby każdy z ponad 1000 pracowników Distribev Orbico był bezpieczny.

Naszą strategię realizuje 233 Przedstawicieli Handlowych, 106 Doradców Klienta oraz 512 pracowników działu dystrybucji, w tym 377 pracowników magazynowych oraz pracownicy działów wspierających. Mimo aktualnej sytuacji udało nam się zagwarantować pełną, mobilizację i zaangażowanie całego zespołu z czego jesteśmy dumni i za co dziękujemy. Jesteśmy zbudowani obserwując każdego dnia, jak wszyscy pracownicy w Distribev Orbico czują się odpowiedzialni zarówno za powodzenie biznesu, jak również za bezpieczeństwo współpracowników.

Ponad 100 tysięcy zamówień

W tych nadzwyczajnych warunkach utrzymywanie dystrybucji bezpośredniej oraz rozwijanie sprzedaży jest utrudnione. Niemniej jednak, jako kluczowy dystrybutor i Kapitan Całej Kategorii Alkohole, podejmujemy dodatkowe wysiłki, aby w sposób ciągły i wiarygodny być bardzo aktywni w rynku, i aby poprzez nieustannie nieustanne monitorowanie potrzeb spełniać oczekiwania naszych klientów i zapewniać terminowe dostawy na pełen asortyment produktów z naszego portfolio.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony