REKLAMAPartner Logistic - baner główny (14-29.02.2020 r.)

Po kilku miesiącach od odejścia z firmy Carrefour Polska Anna Kurnatowska objęła funkcję dyrektora handlowego ds. produktów świeżych w ramach Grupy Eurocash. Kurnatowska będzie wspierała swoim doświadczeniem rozwój oferty największego dystrybutora hurtowego w Polsce.

REKLAMAPREMIUM ROSA - Belka w artykułach - 19.02. - 04.03
Anna Kurnatowska, dyrektor handlowy ds. produktów świeżych w Grupie Eurocash

Anna Kurnatowska, dyrektor handlowy ds. produktów świeżych w Grupie Eurocash (materiały własne)

W strukturach Carrefoura w Polsce Anna Kurnatowska pracowała nad ofertą produktów świeżych, w tym m.in. nad relacjami z lokalnymi producentami i rozwojem unikalnej oferty produktowej.

Anna Kurnatowska przez ponad pięć ostatnich lat piastowała różne funkcje związane z tworzeniem i rozwojem oferty produktów świeżych. Przez ostatnie 18 miesięcy na stanowisku dyrektora handlowego. Wcześniej zdobywała doświadczenie zawodowe w strukturach Carrefoura na Tajwanie i we Francji.

Grupa Eurocash to największa firma w Polsce zajmująca się hurtową dystrybucją szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych. Wspierane przez Eurocash sieci franczyzowe i partnerskie zrzeszają około 15 tysięcy niezależnych sklepów działających pod takimi markami jak abc, Groszek, Delikatesy Centrum, Lewiatan, Euro Sklep, Gama, Duży Ben, a także Kontigo oraz Koliber.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 27

 • 17
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 3
  OBOJĘTNY
 • 7
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony