REKLAMAPURELLA - SuperShots - Baner Główny (od 13 lipca)

(mat. prasowe)

Agnieszka Bobrukiewicz, która do tej pory odpowiadała za marketing marki stacji paliw Benzina z Grupy Orlen w Czechach dołączyła do Grupy Unimot i objęła stanowisko dyrektora marketingu.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Od października 2019 obowiązki dyrektora marketingu w Grupie Unimot, która rozwija sieć stacji paliw Avia, pełni Agnieszka Bobrukiewicz. Będzie odpowiedzialna za tworzenie oraz implementację strategii marketingowej i komunikacyjnej marki Avia w Polsce i na Ukrainie oraz wsparcie spółek z portfolio grupy Unimot.

Jednym z wyzwań stojących przed zespołem, którym będzie kierowała Agnieszka Bobrukiewicz, jest budowanie świadomości marki Avia, wsparcie rozwoju koncepcji sklepów na stacjach Avia w tym kącika kawowego, oferty gastronomicznej oraz produktów pod marką własną. Doświadczenie menedżerki będzie także wykorzystywane do zwiększenia przychodów dodatkowych z franczyzowej sieci stacji Avia zarówno na rynku polskim jak i ukraińskim.

Agnieszka Bobrukiewicz ma ponad 12 letnie doświadczenie w marketingu detalu, w tym ponad 7 lat w branży paliwowej na rynku czeskim, gdzie z ramienia Grupy Orlen rozwijała markę Benzina, pod którą działa największa sieć stacji paliw w Czechach.

– Bardzo się cieszymy, że Agnieszka Bobrukiewicz będzie współtworzyła markę Avia. Jej innowacyjne podejście do marketingu, doświadczenie, pasja oraz ciągła chęć dalszego rozwoju, na pewno będą ogromnym atutem w procesie rozwijania naszej marki – mówi Robert Nowek, koordynator marki Avia na rynku Polskim i Ukraińskim.

Unimot SA jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, specjalizującą się w obrocie olejem napędowym (ON), biopaliwami (BIO), gazem płynnym (LPG), gazem ziemnym oraz energią elektryczną. Firma tworzy także na zasadach franczyzy sieć stacji paliw pod marką Avia i zaopatruje w paliwa płynne i gazowe takie sektory jak transport, logistyka, usługi, rolnictwo i przemysł.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
REKLAMA
do góry strony