REKLAMAROS-SWEET - Moreso Świąteczne Wypieki_Baner Główny(18-24.11.2019)
Stacja naprawy rowerów przy sklepie Żabka

Stacja naprawy rowerów przy sklepie Żabka (fot. materiały prasowe)

Żabka postawi ponad 100 samoobsługowych stacji naprawy rowerów w pobliżu swoich sklepów w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Gliwicach, Częstochowie i Trójmieście.

REKLAMAVITAKRAFT - VITA NATURE - BELKA W ARTYKUŁACH (15-30.11.2019)

Stacje wyposażone będą w stojak rowerowy, niezbędne narzędzia, a także pompkę ręczną, umożliwiające naprawę nagłych usterek rowerowych. Jak tłumaczy sieć, miłośnicy rowerów sami wybiorą dokładne lokalizacje najbliższych stacji poprzez głosowanie online na stronie krecinaszzielonytransport.pl, które potrwa do 6 sierpnia.

Organizator konkursu zaznacza, że wybór zgłaszanego miejsca trzeba będzie uzasadnić. Głosujący na wybraną przez siebie Żabkę będą mieć możliwość wygrania jednej z nagród – roweru miejskiego lub butelki z filtrem Dafi.

Stacje, wyposażone w specjalny stojak, zestaw narzędzi oraz pompkę z adapterem na wszystkie zawory rowerowe, zostały wyprodukowane przez firmę IBOMBO. Skanując kod QR, który znajduje się na froncie stacji, rowerzyści otrzymają dostęp do publikacji internetowych zawierających instrukcje dotyczące napraw podstawowych uszkodzeń. 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~raf 1 3 miesiące temu

  Proszę nauczcie się czytać ze zrozumieniem 3 miasta na śląsku to nie trómiasto. Odsyłam do strony żabki

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony