REKLAMAHELIO - NATURA - BANER GŁÓWNY (30.03 - 05.04.2020)

W czerwcu i we wrześniu 2020 r. Żabka rozpocznie dystrybucję z magazynów w Komornikach i Łodzi. Panattoni wynajął operatorowi sieci sklepów w sumie około 13,5 tys. mkw. powierzchni magazynowej. 

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2020)
Sklep modułowy sieci Żabka Polska

Sklep modułowy sieci Żabka Polska (Żabka Polska)

Żabka Polska dostarcza obecnie produkty do ponad 6 tys. sklepów franczyzowych. Rozwój sieci sklepów wiąże się z rozwojem bazy magazynowej. Dlatego spółka zdecydowała się wynająć kolejną powierzchnię w centralnej i zachodniej Polsce.

W Poznaniu Żabka zajmie 9,3 tys. mkw. w centrum logistycznym Panattoni Park Poznań IV, natomiast w Łodzi w City Logistics Łódź II Żabka Polska wynajęła 4,1 tys. mkw. W podpisaniu umów najmu pośredniczyła firma doradcza Colliers International.

W nowych obiektach znajdą się specjalnie przygotowane dla Żabki zaawansowane pomieszczenia chłodnicze i mroźnicze oraz bufory chłodnicze oraz standardowe magazyny po to, aby zabezpieczyć dostarczane produkty. Panattoni stworzy też liczne podziały wewnątrz budynku, dostosowane do działalności najemcy. W łódzkim obiekcie deweloper zrealizuje skomplikowany proces wyposażenia standardowego parku magazynowego w wiele doków w układzie L.

Żabka zdecydowała się na lokalizację swoich magazynów w dobrym miejscu. Położony w pobliżu dwóch węzłów autostrady A2 (Węzła Komorniki i Węzła Poznań Zachód), Panattoni Park Poznań IV w Komornikach, znajduje się przy węźle łączącym najważniejsze ośrodki logistyczne w Europie – Łódź, Warszawę i Berlin. W sąsiedztwie parku budowana jest droga S5, która połączy Poznań z Wrocławiem na południu oraz Olsztynem na północy. 

Z kolei City Logistics Łódź II znajduje się 5 km od centrum miasta, co pozwala na sprawne dotarcie na miejsce komunikacją miejską, a najemcom daje łatwy dostęp do wykwalifikowanej kadry. Jednocześnie obiekt znajduje się w odległości 4 km od węzła autostrady A1 Łódź Wschód i ok. 30 km od węzła Łódź Północ, gdzie A1 (łącząca północ Polski z południem) krzyżuje się z autostradą z A2 (wschód-zachód).

Magazyny wynajęte przez Żabkę są obiektami klasy A, wyposażonymi w zaawansowane rozwiązania i układ pomieszczeń dopasowany do działania najemców. Katarzyna Kujawiak, Development Director z Panattoni powiedziała, że „zaawansowane rozwiązania to odpowiedzialność za produkt, ale także dążenie do silnej pozycji na rynku”. – W stworzeniu idealnego obiektu bardzo pomaga otwartość najemcy, który rozumie nasze doświadczenie i chętnie z niego korzysta – dodała.
 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Half Page (kwiecień - maj 2020)
do góry strony